Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#1 2012-11-15 09:55:57

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

"Zaprzeczam, bojąc się uwierzyć..."

Stoję wśród wszechogarniającej pożogi, patrząc jak płomienie tańczą wkoło mnie. Czuję się tak... Spokojnie. Wręcz obojętnie.
   Widzę spojrzenia pełne litości i współczucia. Ale o co im chodzi? Przecież nic się nie stało.
On tylko upadł.
   Zaraz się podniesie ze swoim słynnym ironicznym uśmieszkiem na ustach i zacznie narzekać na popsutą fryzurę.
Na pewno.
   Słyszę głosy. Zaraz, co one do mnie mówią? Że czyjej śmierci żałują? Chwila, jakiej śmierci? On nie umarł.
On tylko upadł.
   A ten błysk zielonego światła? Och, to tylko refleks słoneczny igrający w jego błyszczących blond włosach.
Na pewno.
   Ktoś kładzie mi rękę na ramieniu. Co ten ktoś mówi? Że niby musimy zabrać ciało? Jakie ciało? Czyje ciało? On by się wkurzył, wiedząc, że nosimy go jak martwego. Bo on przecież żyje.
On tylko upadł.
   Ostatnie zdanie mówię na głos. Oj! Widzę smutne spojrzenia i słyszę delikatne zaprzeczenia. Co wy wygadujecie?! Jesteście cholernymi kłamcami! Bo on żyje.
Na pewno.
   Podchodzę bliżej. No i co z tego, że ma otwarte, szkliste oczy, wpatrzone "martwo" w jeden punkt? Może zasnął! Pewnie potrafi spać z otwartymi oczami. On nie umarł! Nie zostawiłby mnie!
On tylko upadł.
   Idziecie stąd. Mówicie, że pewnie chcę zostać z nim chwilę sama. Niby dlaczego? O co wam chodzi? Bo ja wcale nie płaczę! Tylko deszcz zaczął padać.
Na pewno.
   Och, a teraz jakiś głos w mojej głowie, pyta po co mi ten sztylet, który przykładam sobie do piersi. Ale jaki sztylet? O co chodzi? Nie miałabym po co się zabijać. Bo on przecież żyje.
On tylko upadł.
   Co? Przebijam się sztyletem? Proszę, cóż to za brednie! Krew mi leci? Bzdury. To na pewno sok. Krwistoczerwony sok wiśniowy. Jego ulubiony..
Na pewno.
   I co ja niby robię? UMIERAM? Nieeee, głupota! Ja tylko usypiam. Tak na momencik. Króciutką chwilkę. Na ten moment, mrugnięcie zaledwie...
   Dlaczego to robię? Przez jego śmierć? Ale on przecież żyje! Jest wiecznie przy mnie! Jest w moim sercu! Nie widzicie? On nie umarł.
On tylko upadł.
A ja razem z nim...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#2 2012-12-12 06:52:16

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: "Zaprzeczam, bojąc się uwierzyć..."

Eee, nikt nie komentuje ;(


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#3 2012-12-12 21:15:21

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: "Zaprzeczam, bojąc się uwierzyć..."

Bo mowę wszystkim odebrało, po przeczytaniu ruszyć się nie mogą

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mtaskrypty.pun.pl www.hrithikroshan.pun.pl www.leparkoursdz.pun.pl www.ostrza1410.pun.pl www.vipshow.pun.pl