Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

  • Index
  •  » III piętro
  •  » Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

#1 2012-11-04 22:47:01

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#2 2012-11-08 08:20:08

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

*Stał przed drzwiami Komnat Harry'ego razem z April.
- Cóż - powiedział. - Tutaj są Komnaty Har...Harry'ego. Jesteś może z nim jakoś spokrewniona? Macie takie same nazwisko.*


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#3 2012-11-08 09:53:43

 Harry Potter <3

Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią w Hogwarcie

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 10
Punktów :   
Postać: Harry James Potter
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel OPCM'u (Hogwart)
Czystość krwi: Półkrwi
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : Brak

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

* Był bardzo zdenerwowany. Jezu, gdzie ona jest?! GDZIE JEST TA APRIL????? Boże, żeby się jej tylko nic nie stało...
Wbiegł na korytarz III piętra... I zobaczył stojących przed jego Komnatami Draco i April.
- JEZU DROGI, APRIL!! - wydarł się i podbiegł do dziewczyny.
- CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ?! CZY TY WIESZ, JAK JA SIĘ MARTWIŁEM????? NIGDY.WIĘCEJ.TAK.NIE.RÓB!!
Odetchnął głęboko i przytulił ją mocno.
- Nie rób tak więcej, dobrze? - powiedział już spokojnie.
Następnie odchrząknął i zwrócił się do Draco.
- Dziękuję, że ją tu przyprowadziłeś... Nie wiem, co bym zrobił, gdyby coś się jej stało...*

Ostatnio edytowany przez Harry Potter <3 (2012-11-08 10:35:24)


"-Jaki tam ze mnie czarodziej... Jestem Harry. Tylko Harry."

Offline

 

#4 2012-11-08 10:52:59

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

* Aha, spoko - zachrypiał, nie patrząc na Harry'ego.
Tylko się nie rozbeczeć, tylko się nie rozbeczeć.
- Wiesz, to była przyjemność spędzić czas z tak ujmującą młodą damą... Och, pewnie to u niej rodzinne.
"Cholera jasna! I po co nim flirtujesz, idioto?! PO CO MU DAJESZ NADZIEJĘ, GŁUPKU?!?!" strofował się w myślach Draco. A zresztą... Może robić co chce, przecież Harry i tak nie dałby mu drugiej szansy...
W oczach Malfoya zaszkliły się łzy.... NIE!!! NIE RYCZEĆ, NIE RYCZEĆ, NIE RYCZEĆ!!!!!
Za późno!
"Do jasnej cholery, NIEE!! POTTER TO ZOBACZY, TY GŁUPKU!!" pomyślał gorączkowo Draco, ale GŁUPIE łzy nie chciały przestać płynąć!*


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#5 2012-11-08 16:44:42

 April

Uczeń Hufflepuffu

45167366
Skąd: Synchronicity
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 279
Punktów :   
Postać: April Rin
Zawód/ Dom ucznia: Duch/Hufflepuff
Czystość krwi: ...nieodkryła...
Popiera: bezstronna
W związku z : samotna

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

Ale wujku harry na tej stacji było tak nudno i nie miałam do robić no to sobie posłam i byłam w jakiejś kawiarni z tym głupim chłopakiem. O właśnie czy można w tym świecie pozwać kogoś o molestowanie i szantaż w tym świecie bo ja sie tak nie zgadzam ! To jest seksizm normalni wyżywanie się na niższych! (opowiada o całej akcji ze śpiewaniem i skrzypcami). I poznałam panią od opieki nad stworzeniami magicznymi, i normalnie ja już nie wiem i stwierdzam już mam "wroga" nie lubię go i już jak tylko dostane różdżkę to nawet jek nie bede potrafiła opanować czarowania to wkręce mu ją w oko i wciągne a poten zachowam je w słoiku wypełnionym formaliną!A teraz mykam papa (i uciekała znów wszytkim z oczu że nie dało rady jej dogonic przenosze april do łazienki jęczacej marty)

Ostatnio edytowany przez April (2012-11-08 21:05:52)


Yume de taku tonda karada wa donna fuan
matottemo furiharatteku nemuru chiiana omoi
hirogaridashite kizuku yowai watashi
kimi ga ireba kurai sekai tsuyoku ireta
nagai yume miru kokoro wa sou eien de

Offline

 

#6 2012-11-09 17:17:30

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

Wszedł tu do tego oto gabinetu. Po co? Po prostu, najnormalniej w świecie się zgubił i ot cała filozofia. Wbił tak jak to miał w zwyczaju- bez pukania.
-Ouuups... To ten tego... Yyy... To ja już sobie pójdę-i się wycofuje.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#7 2012-11-09 18:58:11

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

* CHOLERA JASNA!!! I JESZCZE ETHAN TU WSZEDŁ!! No już po prostu lepiej być nie może....
- Hej Ethan... Poczekaj na mnie, ja też już idę - powiedział szybko.
Już wolał użerać się z Ethanem, niż teraz tłumaczyć wszystko Harry'emu... Po prostu nie miał na to siły.
Wyszedł szybko razem z turkusowowłosym i zamknął drzwi.
Westchnął ciężko.
- Cóż... Jak Ci mija dzień, Ethan?*
(przenoszę Draco i Ethana na Korytarz na III piętrze )


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#8 2012-11-23 19:03:49

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)

Marta bez problemu przeniknęła przez ścianę, prosto do komnat Harry'ego.
-Haaaaaaaaaarry! Szybko! Szybko! Pomóż! Błagam!


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 
  • Index
  •  » III piętro
  •  » Komnaty Nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią (Harry James Potter)
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-devil.pun.pl www.pokemonlife.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.banici.pun.pl www.golf4.pun.pl