Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#1 2013-01-12 20:48:15

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Hell on Earth

HELL ON EARTH



CZĘŚĆ 1


"Czy ja żyję? Czy już umarłam? A jeśli wciąż żyję...to co to, do cholery, za życie?!"
***
Tik, tak, tik, tak, tik, tak...
Mały zegar naścienny wybija ten nieznośny, wręcz doprowadzający mnie do szaleństwa rytm. Ten pozornie cichy dźwięk odbija się głośnym echem w cichym pokoju, drażniąc mnie.
Leżę na łóżku i machinalnie podrzucam ręką małą, gumową piłeczkę. Piłeczka czasem odbija się od sufitu, wywołując głuchy dźwięk uderzenia. Puk. Puk. Puk...
Drugą ręką zasłoniłam oczy przed nachalnymi promieniami słońca, wdzierającymi się do pokoju przez szpary w roletach.
Wszystko...jest mi tak obojętne...a jednocześnie tak mnie drażni.
Wkurza mnie ten cholerny zegar.
Wkurza mnie ten głupi sufit.
Wkurza mnie to durne słońce.
Wkurza mnie to życie...
Mogłabym już dawno ze sobą skończyć. Skrócić sobie czas męki na tym świecie. Ale co? Ah, no tak, jestem zbyt wielkim tchórzem, by to zrobić...
Zrywam się z łóżka i z całej siły rzucam piłeczką przez pokój. Z głośnym stuknięciem, jeśli nie WALNIĘCIEM, uderza w drzwi, odbija się od nich, a następnie toczy po podłodze pod szafę. Wszystko to trwa zaledwie sekundę. Dla mnie jest jednak wiecznością nerwowego oczekiwania na konsekwencje swojego czynu. Zamieram i nadstawiam uszu, nadsłuchując kroków. Gdy po dłuższym czasie nic się nie dzieje, oddycham głęboko z ulgą i rzucam się z powrotem na łóżko. Tak głupi wybryk mógł mnie kosztować chodzenie o kulach...
Hah, tak, niby nic wielkiego nie zrobiłam... A przynajmniej, większość ludzi tak by pewnie uważała. No właśnie. WIĘKSZOŚĆ. Ale nie wszyscy. Niektórzy nie należą do tej większości. Na przykład mój ojciec. Taak. Markus Raft. Szanowany biznesmen, bogaty, wykształcony i kulturalny człowiek. Tak właśnie opisałaby go większość ludzi. Ale, niestety, ta większość nie wie, jak on zachowuje się w domu, tam gdzie nie ma jego znajomych, klientów jego firmy... Tam, gdzie jestem tylko ja. Nieznośny bachor, zrobiony przypadkiem dziwce, 16 lat temu. Oczywiście, musiał się mną wtedy zaopiekować, bo inaczej ta kobieta zamierzała go oskarżyć o gwałt. To był przymus. A nie, wyraz miłosierdzia, jak to on zawsze mówi do mnie, gdy jestem, według niego, "niegrzecznym, pyskatym, niewychowanym bachorem". Mówi tak do mnie zawsze, jak się upije. Zazwyczaj też wtedy mnie bije. Nie raz już wylądowałam przez niego w szpitalu. Mam wiele blizn, przypominających mi o rzeczach, które mi robił... Nie tylko na ciele, ale i na duszy...
Wzdycham głośno i zaciskam zęby. Ten człowiek, jeszcze mi kiedyś zapłaci za krzywdy... Zrobię WSZYSTKO, by uczynić z jego życia piekło, tak, jak on zrobił to z moim....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
C.D. NASTĄPI xDDD

Ej, mówcie szczerze, co o tym myślicie Czy mam to kontynuować, czy nie, bo nie wiem...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#2 2013-01-12 21:50:57

 Alex

Uczeń Slytherinu

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 44
Punktów :   
Postać: Alexy Tarrot
Zawód/ Dom ucznia: Slytheryn
Czystość krwi: 100%
Popiera: zakon feniksa
W związku z : forever alone T^T

Re: Hell on Earth

jak dla mnie zbyt długie do przeczytania sorki leiwość napisz mi streszczenie tego poczatku to przeczytam


yorisotta sugishi hi ha itami wo yorokobi ai
ryoute ni utsushidasu anata wo omoi naiteiru
soko ni furu kanashimi ha shiranai mama de iiyo
ansoku ni furue wo oboeta tarinu me wa nani wo miru

Offline

 

#3 2013-01-15 13:08:04

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Hell on Earth

Gościówa leży na łóżku i myśli o ojcu, który się nią opiekuje, bo musi, i też ją bije, a ona przysięga zemstę.

Przypomina mi to pewną historię.

Offline

 

#4 2013-01-16 11:50:33

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Hell on Earth

Tak?? O.o jaką???? Jeśli coś nieświadomie plagiatuję, to usunę to "Hell on Earth"...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#5 2013-01-16 19:02:32

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Hell on Earth

Niee, niee, to  nie plagiat.

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ks-biecz.pun.pl www.dicho.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.kokotow.pun.pl www.cs16najlepsze.pun.pl