Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#1 2012-11-04 22:38:33

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Łazienka Jęczącej Marty

...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#2 2012-11-07 15:53:33

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Marta siedziała na toalecie w swojej ulubionej kabinie. Załamała się. Dzisiaj mieli przyjechać uczniowie. Nienawidziła, gdy za jej plecami ktoś ciągle ją obgadywał. Głupia, brzydka, Marta... To ciągle słyszała... Przypomniała sobie wszystkie smutne momenty. Wskoczyła z chluskiem do toalety w celu popełnienia samobójstwa, ale przypomniała sobie, że już jest nieżywa. "Przejdę się trochę po zamku zanim przyjadą te bezduszne dzieciaki", pomyślała.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#3 2012-11-08 21:08:19

 April

Uczeń Hufflepuffu

45167366
Skąd: Synchronicity
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 279
Punktów :   
Postać: April Rin
Zawód/ Dom ucznia: Duch/Hufflepuff
Czystość krwi: ...nieodkryła...
Popiera: bezstronna
W związku z : samotna

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Wbiegłam do łazienki dla dziewczyn i nagle zobaczyłam ducha młodej dziewczyny nie możena było powiedziec że była brzydka wręcz przeciwnie jaj kucyki były przezabawne, oczywiście na poczatku spanikowałam ale potem jakoś sie ułozyło.
-Witaj jak sie miewasz? Jestem April nowa uczennica 5 roku a ty?- zaczęłam odwarznie żeby zachęcić ducha do rozmowy.
Poczekałam 5 minut ale nie uzyskałam odpowiedzi więc uznałam że nie warto kontynuować rozmowy więc zwyczajnie wyszłam z łazienki i udałam się z powrotem do hogsmade na stacje może przyjechali nowi uczniowie pomyślała. (przenosze postać do stacji hogsmade)

Ostatnio edytowany przez April (2012-11-09 19:14:32)


Yume de taku tonda karada wa donna fuan
matottemo furiharatteku nemuru chiiana omoi
hirogaridashite kizuku yowai watashi
kimi ga ireba kurai sekai tsuyoku ireta
nagai yume miru kokoro wa sou eien de

Offline

 

#4 2012-11-10 18:38:21

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Marta słyszała, że ktoś coś do niej mówi, ale nie zwracała na to uwagi. Pewnie ktoś przyszedł, żeby znów z niej żartować... Ucieszyła się, gdy ten "ktoś" w końcu sobie poszedł. Zleciała z parapetu i pognała prosto do swojej ulubionej kabiny.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#5 2012-11-20 22:57:44

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Hałas! Okropny! Nie wiadomo, co, gdzie, jak! Marta wyleciała szybko z kabiny, żeby zobaczyć, co się dzieje. Była zdumiona, gdy nic nie zobaczyła. Popatrzyła ze strachem na umywalkę. TĘ umywalkę. Bała się. Była martwa, ale bała się o Harry'ego. Inni jej nie obchodzili. Jego lubiła. Tak samo Draco. Ale wiedziała, że on jest silniejszy. On miał moc Czarnego Pana. Było jej jego szkoda, popierała raczej Zakon Feniksa... Trudno. Takie rzeczy się zdarzają. Poleciała poinformować kogoś o tym wydarzeniu.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#6 2012-11-25 19:49:36

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

-No więc to było tutaj. - powiedziała drżącym głosem wskazując na swoją kabinę. - Tu to usłyszałąm... Dochodziło jakby stąd.. - wskazała na umywalki. - Tak.. na pewno... Wiem, że bazyliszek nie żyje, ale.... ale ja go słyszałam...


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#7 2012-11-25 19:51:22

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Łazienka Jęczącej Marty

* Wszedł do Łazienki. Natychmiast podszedł szybkim krokiem do TEJ umywalki i zaczął ją oglądać i posykiwać coś cicho w...języku węży. Oczywiście, zapomniał, że nikt z tu obecnych nie wie, iż Draco wie, gdzie znajduje się wejście do Komnaty i jest wężousty... *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#8 2012-11-25 19:53:36

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Spojrzałam na umywalkę. Eh, czy oni coś wymyślą? Na pewno coś banalnego.
- Flaugha.
Umywalka rozstąpiła się ukazując wejście do Komnaty Tajemnic.


PS Zapewne Dracuś będzie się czepiał, że można było tam wejść tylko przez użycie mowy wężów, ja jednak powiem, że zaklęcia z innego świata mają większą moc...

Offline

 

#9 2012-11-25 19:54:04

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Marta patrzyła na niego wyczekująco i.. trochę z przestrachem... Nie wiedziałą, że zna mowę węży.. Było to dziwne, ale nic nie powiedziała na ten temat. Tylko czekała.
Popatrzyła na Lunę. Nie zauważyła, kiedy weszła. Otworzyła wejście... Czyli rzeczywiście była otwarta...

Ostatnio edytowany przez Jęcząca Marta (2012-11-25 19:56:32)


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#10 2012-11-25 19:57:37

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Łazienka Jęczącej Marty

* Spojrzał krzywo na Lunę.
- Oj, może lepiej tam nie wchodź, bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.. - zadrwił i wskoczył do Komnaty.
Wylądował z gracją na nogach(no, w końcu to najpotężniejszy czarodziej i wampir ).*

Draco jest dużo lepszym i silniejszym czarodziejem od Luny i wie, że można tam wejść za pomocą zaklęć.



choć kwestionowałabym, czy Luna ma wystarczająco dużą moc, by takich zaklęć użyć....


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#11 2012-11-25 20:00:46

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Nie weszłaby tam. Ale teraz musiała. Draco powiedział, że robi to dla niej, a więc musiała być przy nim. Poleciała za nim.

PS
Czy przenosimy się do Komnaty Tajemnic (jeśli takie coś tu istnieje) ?


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#12 2012-11-25 20:01:46

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Łazienka Jęczącej Marty

- Ej, nie połamałeś sobie paznokcia???!!!
Krzyknęłam z oddali. I wskoczyłam za  nim


PS Nie wiesz co takiego Luna robiła odkąd skończyła Hogwart. I zapomniałaś, że jest Smoczym Jeźdźcem

Offline

 

#13 2012-11-25 20:02:08

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Łazienka Jęczącej Marty

( tak, przenosimy się do Tajemnych Komnat do Komnaty Tajemnic )

(Draco jeśli by chciał, tez by sobie mógł jeździć na smoczkach, ale myśli ze nie warto czasu marnować na taką słabiznę... I ty tez nie masz pojęcia, co on już zrobił i do czego jeszcze jest zdolny...)


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#14 2012-11-27 22:45:18

 April

Uczeń Hufflepuffu

45167366
Skąd: Synchronicity
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 279
Punktów :   
Postać: April Rin
Zawód/ Dom ucznia: Duch/Hufflepuff
Czystość krwi: ...nieodkryła...
Popiera: bezstronna
W związku z : samotna

Re: Łazienka Jęczącej Marty

April wróciła już przebrana i obandarzowna miała na sobie czrno-białą sukienke lolity w falbanki i kieszonki z busiastymi rękawkami i kakardą pod dekoltem i z małymi łańcuszakmi na bok opadającymi do którego był przyczepiony biały miś do tego miała długie skarpety za kolano jedną białą drugą czarna i do tego miała baleryinki czarne w koroneczki i w ręku 2 wstążki na kitki jedną czarna a druga biała gdyby marta zgodziła się zrobić jej kitki. stała i czekała na głowie dalej miała parę białych kocich uszu a spod sukienki dalej wystawał ogon. Satała i czekała na martę


Yume de taku tonda karada wa donna fuan
matottemo furiharatteku nemuru chiiana omoi
hirogaridashite kizuku yowai watashi
kimi ga ireba kurai sekai tsuyoku ireta
nagai yume miru kokoro wa sou eien de

Offline

 

#15 2012-11-28 18:05:37

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Łazienka Jęczącej Marty

Marta uklękła nad zranionym. Nie miała pojęcia, co robić. Magia wirowała wokół niej. "To pewnie przez Draco..", pomyślała. Od czego by tu zacząć... Pomyślała, że po pierwsze trzeba wyjąć to.. to coś, co on miał wbite. Szybkim ruchem wyszarpnęła przedmiot, ale natychmiast tego pożałowała. Krew zaczęła tryskać na wszystkie strony. Zdjęła swoją szatę i mocno przycisnęła do brzucha Dracona. Modliła się, by nie umierał. Myślała gorączkowo, co robić. "Nie płyń już, nie płyń!", powtarzała w myślach. Za chwilę zabrała z niego szatę, by móc obrócić ją na drugą, suchą stronę. Jej zdziwienie było ogromne. Krew nie płynęła! Ok, teraz woda. Podbiegła do jednej z umywalek i odkręciła wodę. Za mocno szarpnęła kurek i kran rozleciał się w powietrze. Woda z niego poleciała również w kierunku rannego. Draco odetchnął głośno, zaczął kaszleć, wydał parę niezrozumianych jęków. Marta pomyślała, że lepiej by było, gdyby znów była duchem, by nie stresować bardziej chłopaka. I zamieniła się w ducha. Marta tego nie pojmowała. Ale ok. Czekała.
- Draco... - powiedziała drżącym głosem. - Draco, nic ci nie jest?


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamjuzdosc.pun.pl www.f1game.pun.pl www.4gottenworld.pun.pl www.sunnycraft.pun.pl www.wiedzminrpgforumgame.pun.pl