Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#1 2012-11-04 22:51:34

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Sala Wejściowa

...


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#2 2012-11-16 23:11:10

 Blaise Zabini

Nauczyciel Transmutacji

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 4
Punktów :   
Postać: Blaise Zabini
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Transmutacji
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Neutralny
W związku z : Brak

Re: Sala Wejściowa

* Wszedł sprężystym krokiem do Sali Wejściowej. Rozglądnął się... I zobaczył Dracona Malfoya, swojego Best Frenda.
- DRAAAACOOO!! - wydarł się radośnie i pobiegł w stronę blondyna.*


Don't worry, be happy!! ;D

Offline

 

#3 2012-11-16 23:19:32

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Sala Wejściowa

* Wyciągnął przed siebie ręce.
- Blaise, nie...! - zaczął Draco, lecz nie skończył, bo...
ŁUBUDU!!!
- Aaaauuu - jęknął Draco.
No cholera, dzisiaj to był już drugi raz!!
- Blaaaiseee - jęknął Malfoy. - Ja też się cieszę, że Cię widzę, ale BŁAGAM, ZEJDŹ ZE MNIE!*


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#4 2012-11-16 23:26:05

 Blaise Zabini

Nauczyciel Transmutacji

Zarejestrowany: 2012-11-16
Posty: 4
Punktów :   
Postać: Blaise Zabini
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Transmutacji
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Neutralny
W związku z : Brak

Re: Sala Wejściowa

* - Jasne, Draco - zaświergotał i wstał, a potem pomógł wstać blondynowi i... Dał mu soczystego buziaka prosto w usta.
Cóż, dla przypadkowego obserwatora mogłoby się to wydawać dziwne, ale Blaise już po prostu tak się witał z przyjaciółmi. Był po prostu spontanicznym, żywiołowym chłopakiem...
Kątem oka zauważył, że obok przelatują szepczące coś między sobą duchy...
Zachichotał.
- Dracooo - powiedział - dzięki tym duchom uż niedługo chyba wszyscy będą mówić, że jestem Twoim chłopakiem.
Zaśmiał się.
- Choć tak, oczywiście, nie jest.*


Don't worry, be happy!! ;D

Offline

 

#5 2012-11-16 23:30:43

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Sala Wejściowa

* Draco zachichotał.
- Eej - powiedział nagle - może chodźmy sobie na VII piętro? Tam jest fajna wykładzina...
Udał się na VII piętro, ciągnąc za sobą Blaise'a...*
Przenoszę Draco i Blaise'a na korytarz na VII piętrze xD


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#6 2012-11-19 19:05:01

 Alex

Uczeń Slytherinu

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 44
Punktów :   
Postać: Alexy Tarrot
Zawód/ Dom ucznia: Slytheryn
Czystość krwi: 100%
Popiera: zakon feniksa
W związku z : forever alone T^T

Re: Sala Wejściowa

Przechadzał się w te i w drugą w poszukiwaniu swojego ulubionego nauczyciela eliksirów. Szukał go ponieważ bardzo chciał się dostać do komnaty ślizgonów lecz bez hasła te wredne obrazy nie chciały go wpuścić. Hogart wydawał sie dizwnie opustoszały co się dziwić jak nie było uroczystego otwarcia xD postanowił się zmulać i poprzechadzać się jeszcze troszkę.Strasznie mu sie nudziło dlatego postanowił przejść się po hogwarcie i sprawdzic kto jeszcze w nim przebywa (alex 1 piętro)

Ostatnio edytowany przez Alex (2012-11-22 20:31:13)


yorisotta sugishi hi ha itami wo yorokobi ai
ryoute ni utsushidasu anata wo omoi naiteiru
soko ni furu kanashimi ha shiranai mama de iiyo
ansoku ni furue wo oboeta tarinu me wa nani wo miru

Offline

 

#7 2013-01-04 16:34:11

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Sala Wejściowa

Marta weszła do zamku. Od razu zrobiło jej się cieplej (była ciągle w postaci człowieka). Ach te wspomnienia...

Marta weszła do budynku. W ręku trzymała książkę. Nagle podeszła do niej Olivia. "Co tam okularnico? Znów pobiegniesz do łazienki, kiedy wyrwę ci z rąk książkę?". Śmiech koleżanek. Marta starałą się to zignorować, chociaż w oczach zaszkliły się jej łzy. "Ojej, mała Maltusia będzie płakać?", powiedziałą udając głos dziecka. Marta dalej szła. W końcu, a spodziewała się tego, została jej wyrwana książka z rąk. Nie pobiegła do łazienki, nie dała jej tej satysfakcji. "Czy mogłabyś oddać mi książkę?", powiedziała nieco trzęsącym się głosem. Olivia zaśmiała się głośno. Wycelowała w nią różdżką. Marta wystraszyła się. Pobiegła do łazienki...


Marta naprawdę zaczęła płakać. Na początku cicho chlipała, lecz później łzy wypływały cora szybciej, a jej głos był coraz głośniejszy. Po chwili usłyszała kroki. Chciała przestać, ale nie mogła. Łzy same płynęły. Chciała już odejść. Chciała do mamy. Musi pójść dalej. Ona tego chce.
-Mamo - mówiła przez łzy. - Zabierz mnie stąd, błagam, sama nie dam rady, mamo.
Ciągle płakała, a głosy robiły się coraz głośniejsze. Ktoś ją tu spotka. Za chwilę będzie musiała się tłumaczyć...


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#8 2013-01-04 16:42:43

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Sala Wejściowa

*- Marto...
Usiadła obok dziewczyny i poklepała ją lekko po plecach. Schyliła się i po chwili przejmującej ciszy powiedziała:
- Marto, nie odchodź. To było już dawno, teraz... masz przyjaciół. Masz mnie, masz April, są nowi uczniowie, którzy Cię lubią. Nie odchodź, bo inaczej też będziemy smutni... Widzisz? Ktoś będzie Cię żałował! Nie zostawiaj mnie. Jesteś świetną dziewczyną. Sztuka życia polega na tym, by maszerować przez nie tak, aby na jego końcu stanąć dumnie naprzeciw śmierci. Nie uciekaj od problemów, gdzieś daleko też będą Cię męczyć. Lepiej zostać tutaj z ludźmi, którzy Ci pomogą zmierzyć się z problemami, niż odejść daleko i borykać się z nimi w samotności. Zostań...

Offline

 

#9 2013-01-04 17:39:08

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Sala Wejściowa

(Luna czyta w myślach! Nic nie mówiłam xD)

Marta połknęła łzy.
-Ale ja już nie mogę wytrzymać... To wszystko jest tak trudne... - Zaśmiała się. - Powinnam coś wiedzieć o śmierci, już raz ją przeszłam... A nie wiem nic. Jak to paradoksalnie brzmi... Mama mnie wzywa, czuję to... Ale nie potrafię ani pójść dalej, ani zostać na ziemi...


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#10 2013-01-04 20:52:41

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Sala Wejściowa

- Zostań. Zostań, bo to wymaga odwagi, odejść zawsze możesz. Dasz radę. Dasz radę. Marto, wierzę, że dasz radę. Słyszysz, wierzę w Ciebie. Ja zawsze wierzę, że jutro będzie lepiej. Ty też uwierz. Mama Cię wzywa, ale nie jesteś zdecydowana, więc zostań. Bo odejść zawsze możesz. Ciii

Offline

 

#11 2013-01-04 21:16:41

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Sala Wejściowa

Marcie zrobiło się lepiej. To jej było potrzebne. Zawsze tego chciała. By mięc kogoś, kto z nią porozmawia. To było przyjemne. Ale nie umiała tego wykorzystać. Myślała, że jest stworzona do samotności, więc chciała być samotna. A właściwie czuła obowiązek być samotna.
-Dziękuję - uśmiechnęła się. - Dziękuję, naprawdę to mi pomogło.
Wstała.
-Ja już pójdę. Jakbyś mnie szukała, będę w mojej łazience.
Zamieniła się w ducha i poleciała na górę.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#12 2013-02-20 15:53:20

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Sala Wejściowa

Nnuuuudziii mj sie.

Offline

 

#13 2013-08-09 23:25:11

 Max Warwick

Wilkołak

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 108
Punktów :   
Postać: Wilkołak
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel ONMS
Czystość krwi: 100%
Popiera: Czarnego Pana

Re: Sala Wejściowa

*huk, hałasy, stukot koni...., Max leżał cały we krwi...i w plamie krwi....w jego brzuchu tkwił długi srebrny miecz, był blady*

Offline

 

#14 2013-08-09 23:36:20

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Sala Wejściowa

* Wszedł spokojnym krokiem do Sali Wejściowej... I nagle zauważył Maxa leżącego wśród morza krwi! Fuj. Wilkołacza krew. Dla Draco śmierdzi ona jak cholera, ponieważ, cóż, jest wampirem. No ale przemógł się i pobiegł do Maxa.
- Cholera... - mruknął.
Dotknął miecza wystającego z brzucha Maxa i magią spowodował jego zniknięcie. Następnie rozerwał koszulkę wilkołaka. Syknął na widok wielu ran. Ale najgorsza i największa była ta od miecza. Wskazał ręką na Maxa i skoncentrował się.
- Curare - wymamrotał formułę wymyślonego już dawno przez niego zaklęcia leczącego.
Rany wilkołaka zrosły się. Następnymi dwoma zaklęciami bezróżdżkowymi Draco oczyścił otoczenie oraz Maxa z krwi i ocucił mężczyznę. *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#15 2013-08-09 23:38:15

 Max Warwick

Wilkołak

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 108
Punktów :   
Postać: Wilkołak
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel ONMS
Czystość krwi: 100%
Popiera: Czarnego Pana

Re: Sala Wejściowa

Draco...nieważne jak to zrobisz , ale chcę mieć tamtego skurwiela przed sobą, łkającego o litośc...jeśli mi pomożesz to..*syknął* złapiemy go jeszcze

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4gottenworld.pun.pl www.wiedzminrpgforumgame.pun.pl www.mt1.pun.pl www.mamjuzdosc.pun.pl www.f1game.pun.pl