Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#1 2013-02-27 21:52:00

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

Żadne opowiadania. Nie lubię umieszczać opowiadań w częściach w internecie. Nigdy tego nie robiłam i nie zrobię. To tylko teksty o życiu. Uwielbiam takie pisać. No to, może pierwszy z nich:


Każdy mi mówił, że mam być sobą. Nie przejmować się innymi. Dążyć do wyznaczonego celu. A więc tak zrobiłam. Moim celem było zjeść wymarzony obiad! Ogromny wybór, mnóstwo dodatków, wszystko za darmo! To było możliwe tylko w jednym miejscu. Do domu państwa Nowaków musiałam się dostać przez okno. Szpara była niewielka, ale bez problemu się przecisnęłam. Trafiłam do kuchni. Bingo! We właściwym miejscu o właściwym czasie – w kuchni nikogo nie było. Zobaczyłam otwartą szafkę. Przyspieszyłam raptownie i za chwilę już byłam wewnątrz niej. Jedzenia było od groma! Były płatki śniadaniowe, makarony, kasza, ryż, rozsypane budynie i kisiele, mleko w proszku! Istny raj! Byłam taka szczęśliwa! Osiągnęłam swój cel. Objadałam się do rozpuku. Przesiedziałam tam chyba godzinę i stwierdziłam, że czas wyruszać w drogę powrotną. Gdy wydostałam się z szafki moje przerażenie było nieopisane! Nie wiedziałam, którędy mam wrócić na zewnątrz. Okno było zamknięte. Spanikowałam. Zaczęłam gwałtownie pukać w szybę. Nic nie dawało, szkło nie ustępowało. Nagle usłyszałam czyjeś głosy. To byli państwo Nowakowie! Bałam się okropnie! Słyszałam o nich różne opowieści. Mogło to się źle dla mnie skończyć. Pukałam w szybę coraz bardziej energicznie. Nagle do kuchni wszedł pan Nowak z gazetą w ręku. Usiadł na taborecie i zaczął czytać.
- Co jest, u diabła?! – krzyknął, słysząc irytujący dźwięk.
Popatrzył prosto na mnie! Pan Nowak miał bardzo groźny wzrok. Zwinął gazetę w rulon i mocno się zamachnął. Ogłuszona spadłam na ziemię i umarłam.
Taki to żywot muchy.
Zrozumiałam wtedy, że ludzie kierują się innymi zasadami, niż my – zwykłe, małe owady. Oni mogą okradać, oszukiwać i zabijać. My – a co my możemy? Nic poza ginięciem z rąk istot ważniejszych.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#2 2013-02-28 20:03:20

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

Jej kurde... Masz dziewczyno talent. No wow. Napisałam przed chwilą takie długie coś o moich przemyśleniach na temat opowiadania, ale stwierdziałam że w sumie nie ma sensu tego tu no umieszczać, więc musi Ci wystarczyć moje wow xD


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#3 2013-03-01 18:49:46

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

To jest ciągle w warsztacie rzemieślniczym ;P To dopiero pierwsza wersja tego tekstu. On potrzebuje jeszcze duuuużo poprawek Dlatego napisałam: Beznadziejne PRÓBY stworzenia czegoś.. I to jest jedna z tych prób. I będę próbować dalej! Najpierw pracuję nad tym tekstem, później napiszę coś nowego


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#4 2013-03-06 20:23:41

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

A pff. Wolę to niż te głupie wiersze, o. Bez urazy, nie żebym miała coś do poetóff.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#5 2013-03-06 20:56:13

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

hahah, okej, ale ja mówię tylko, że to wymaga jeszcze mnóstwo poprawek


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#6 2013-03-06 21:05:56

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

Ethan Bennington napisał:

A pff. Wolę to niż te głupie wiersze, o.

ZGIŃ.


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#7 2013-03-08 15:57:49

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

Hueeehue takie cliwe cośki to nie dla mnie. Nie lubie. Czujcie się zaszczyceni jeśli któryś z wierszy raczyłam przeczytać xD Nieee no żartuje


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#8 2013-03-08 19:24:07

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: To tylko beznadziejne próby stworzenia czegoś...

ZGIIIIIŃ.


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiabot.pun.pl www.oetyper.pun.pl www.szkoladomaniew.pun.pl www.kabum.pun.pl www.zspgodzianow.pun.pl