Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#151 2013-01-18 19:30:04

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Pokój Życzeń

Ethan wszedł sobie. A co. Się rozejrzał, najpierw wtf, nie ogarnia, a dopiero potem się sczaił że jakieś tu przyjęcie jest. Prawdę powiedziawszy szukał tylko miejsca, gdzie są wszyscy, a jak dowiedział się o ich pobycie tutaj... Cóż, to jego słodka tajemnica. Dobra, ma replikę Mapy Huncwotów, ot i cała filozofia. W każdym razie małej dał jakieś środki nasenne, a sam wyruszył na poszukiwania ludziów. I zaraz po wejściu zauważył transparent. I tak się zmieszał że wbił bez zaproszenia i w ogóle bez prezentu itd. Więc zaczął się wycofywać tak niepostrzeżenie. Ma nadzieję że nikt go nie zauważył. A jeśli już to może pomyślał że się Ethan pomylił, albo coś.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#152 2013-01-18 19:31:22

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Pokój Życzeń

* Pobiegł za nią i złapał ją delikatnie za tekę, zatrzymując ją.
- Nie, no co ty Marto, wszystko jest w porządku... Nie płacz, proszę... - powiedział łagodnie. *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#153 2013-01-18 19:38:47

 Jęcząca Marta

Duch

34070022
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 339
Punktów :   10 
Postać: Jęcząca Marta
Zawód/ Dom ucznia: duch / Ravenclaw
Czystość krwi: mugolak
Popiera: Zakon Feniksa

Re: Pokój Życzeń

Marta zczęła się mu wyrywać. Nie wytrzymała. Zaczęła krzyczeć.
- Pusć mnie! Co ty tak się do mnie przyczepiłeś, co? Jesteś gejem, tak? Śmieszne. Powiedz swojemu Ethankowi, jak się do mnie odzywasz, jak patrzysz.. Ja nie jestem głupia! Zapamiętaj to! Nie jestem głupią, brzydką Martą! Ja też mam uczucia!
Zamieniła się w ducha, by wyrwać się z uścisku. Zobaczyła Ethana.
- No, to musicie chyba coś sobie wyjaśnić - powiedziała pełnym wyrzutów głosem i poleciała do swojej Łazienki.


"Dla dobrze zorganizowanego umysłu śmierć to tylko początek wielkiej przygody." Dumbledore

Offline

 

#154 2013-01-18 19:44:30

 Lilianne Eileen Snape

Uczennica Slytherinu

Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Pokój Życzeń

- O Ethan! Napijesz sie ze mna co, jak juz wpadles? - powiedziala Lily podchodzac z dwoma szklankami Ognistej do niebieskowłosego chłopaka.


"Music to me is the air that I breathe, it's the blood that pumps through my veins, that keeps me alive."
"Our passion is our strength"
~ Billie Joe Armstrong

Offline

 

#155 2013-01-18 20:21:59

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Pokój Życzeń

* Delikatnie mówiąc wryło go. On wcale sobie z niej nie żartował!... Po prostu pokazywał to, co naprawdę myśli i czuje... Widocznie źle robił... Więc już nie będzie. Teraz będzie znowu wredny, arogancki, tajemniczy i nieprzyjemny. Znów założy swoją "maskę". Bo jak tylko ją zdejmuje, to zawsze mu się obrywa i ktoś go rani... A więc dobrze. Już więcej nie będzie sobą...
Wzruszył ramionami. W oczach błysnął mu ból, ale po chwili pojawił się w nich zwykły chłód.
- Nie, raczej nie musimy... - powiedział cicho, zanim Marta wyszła.
Następnie udał się na Wieżę Astronomiczną. Mijając Ethana nawet na niego nie spojrzał. *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#156 2013-01-18 20:37:49

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Pokój Życzeń

Wziął szklankę i wyszczerzył się szeroko. Gul gul wszystko na raz poszło. Ale noo nie oszukujmy się, zaintrygowało go to co powiedziała Marta.
-Sorki... Jaaa chyba pójdę pogadać czy... coś-wzruszył ramionami-Przełożymy to na później... Powiedzmy na... Jutro?-i nie czekając na odpowiedź pobiegł za Draco. Ale jak słyszał już że się do niego zbliża, to zwolnił xD i tak na paluszkach za nim lezie.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#157 2013-01-19 14:21:00

 Lilianne Eileen Snape

Uczennica Slytherinu

Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Pokój Życzeń

- Ehh...Wszyscy się gdzieś spieszą, uciekają ode mnie...A ja nawet nie wiem, gdzie jest moja sypialnia. Może ktoś w pokoju wspólnym mi podpowie. Myślę, że jakoś trafię. Cos tam pamiętam z opowieści Draco. - szeptała sama do siebie Lily, wiedzac, ze przez muzyke i tak nikt jej nie uslyszy.
*Przenosze Lily do Pokoju Wspólnego Ślizgonów*


"Music to me is the air that I breathe, it's the blood that pumps through my veins, that keeps me alive."
"Our passion is our strength"
~ Billie Joe Armstrong

Offline

 

#158 2013-01-19 15:33:41

 Luna Lovegood

Moderatorka                Dyrektor Hogwartu

44346588
Skąd: Jaktorów
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 494
Punktów :   
Postać: Luna Lovegood
Zawód/ Dom ucznia: Dyrektorka Hogwartu
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Zakon Feniksa
W związku z : to też skomplikowane xD
WWW

Re: Pokój Życzeń

Wszyscy prawie poszli tylko jeden niedobitek Polak został a ta i tak imprezowała na całego

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiabot.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl www.kabum.pun.pl www.zspgodzianow.pun.pl www.szkoladomaniew.pun.pl