Twój własny, magiczny świat.

Ogłoszenie

UWAGA : Wasz nick musi składać się z imienia i nazwiska (postaci, oczywiście). Zmieniać, leniwe gimbusy! ;D A avatar... No, machnijcie tam zdjęcie lub obrazek Waszej postaci :) WAŻNE : REAKTYWACJA FORUM!! WCHODZIĆ, REJESTROWAĆ SIĘ PISAĆ! RUSZYMY JE Z MIEJSCA, LUDZIE! DO ROBOTY!! :D ADMINISTRACJA DA Z SIEBIE WSZYSTKO I MAMY NADZIEJĘ NA WASZĄ POMOC, DRODZY UŻYTKOWNICY! ^^

#151 2012-12-22 22:01:05

 Cenefii Brainse

Minister Magii

2058345
Zarejestrowany: 2012-12-21
Posty: 123
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Minister magii
Czystość krwi: czysta
Popiera: Neutralna

Re: Błonia Hogwartu

*Wtuliła się w Toma. * tak.* powiedziała z lekkim uśmiechem. było jej ciepło. Zmrużyła oczy.*


anielskie skrzydła dawno zapomniane,
ekipa sławnych dawno pochowana.
więc czemu ty też nie odejdziesz....
.

Offline

 

#152 2012-12-24 14:01:10

 Adrian Black

Czarodziej

Zarejestrowany: 2012-12-23
Posty: 34
Punktów :   

Re: Błonia Hogwartu

*na granicy między błoniami a Zakazanym Lasem leżał chłopak. Jego całe ciało było poranione, kręw soczyła sie powoli z licznych ran otwartych. Wyglądał jak po zaciekłej walce z kilkunastoma osobami. Przy jego pasku były sztylety, miecz oraz różdżka. Ciuchy były w strzępach tak samo jak peleryna z kapturem. Jego włosy były w niektórych miejscach pozlepiane przez zaschnięta już czerwoną ciecz.  *

Offline

 

#153 2012-12-24 14:28:43

 April

Uczeń Hufflepuffu

45167366
Skąd: Synchronicity
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 279
Punktów :   
Postać: April Rin
Zawód/ Dom ucznia: Duch/Hufflepuff
Czystość krwi: ...nieodkryła...
Popiera: bezstronna
W związku z : samotna

Re: Błonia Hogwartu

popatrzyła przez okno na korytarzu i zobaczyła piękny dla niej widok zobaczyła ciało od razu skojarzyło jej się z sierocińcem poleciała tam tak szybko jak tylko mogła popatrzyła na "zwłoki" z góry
-hmmmm... i co mam niby teraz zrobic to jest magiczny świat to może kogoś zawołam? hmmm a może zostawie fo na pastwę losu oj no dobra są świąta spełnie dobry uczynek -zleciała na ziemie i zmieniła się w człowieka wzięła chłopaka na ramię i zaczęła iść, na jej nosie wylądował płatek śniegu spojżała w góre- o jeszcze nam się tu przeziębisz oby sterczyło mi mocy na bycie człowiekiem żeby zanieść cię do budynku. i se idzie...


Yume de taku tonda karada wa donna fuan
matottemo furiharatteku nemuru chiiana omoi
hirogaridashite kizuku yowai watashi
kimi ga ireba kurai sekai tsuyoku ireta
nagai yume miru kokoro wa sou eien de

Offline

 

#154 2013-08-15 13:33:18

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

*Fil zbiegł po schodkach, myślał ze brat się będzie cieszył z jego przyjazdu, usiadł skulony pod drzewem i twarz między nogi i tak siedzi*

Offline

 

#155 2013-08-15 13:40:19

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Błonia Hogwartu

-Ej...-usiadł obok niego, tykając go łokciem.
-Żartowałem...


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#156 2013-08-15 13:43:24

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

*Nie odzywał się do niego* Odejdź

Offline

 

#157 2013-08-15 20:00:59

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Błonia Hogwartu

* Przybiegł tu, po drodze zmieniając się znów w człowieka. Zakrwawiony i wyczerpany zarówno psychicznie i fizycznie, z głuchym szlochem wpadł w ramiona Ethana.
- Ethan.. Ja.. Max.. Las.. On.. Zdrajca.. Śmierciożerca - wykrztusił przez szloch i już nic więcej nie mógł wydusić, łkając w bluzę Ethana.*


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#158 2013-08-15 20:03:21

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

*Patrzy zaskoczony na gościa*

Offline

 

#159 2013-08-15 20:59:25

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Błonia Hogwartu

-Ciii.... Co jest?-zapytał, przytulając go mocniej. W końcu uniósł jego twarz i spojrzal na niego z zaciętym wyrazem twarzy.
-No... Już. Uspokój się i powiedz co się stało.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#160 2013-08-15 21:00:44

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

*Fileasz patrzy na nich*

Offline

 

#161 2013-08-15 21:04:49

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Błonia Hogwartu

*Wziął rozedrgany oddech.
- Max.. On.. Jest Śmierciożercą.. I nie był taki, za jakiego się podawał... Obrażał mnie i Ciebie.. Za to, że obrażał Ciebie mu się dostało.. A potem ja stamtąd poszedłem i przebiegłem tu, on chyba uciekł... Ethan.. Ethan, ja myślałem, że on jest moim przyjacielem.. Jak..jak on mógł?.. Dlaczego wszyscy mi to robią?.. - głos mu się załamał.
Ukrył twarz w bluzie Ethana, znów szlochając. *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#162 2013-08-15 21:26:38

 Ethan Bennington

Wódz i mistrz                           Nauczyciel Zielarstwa

41776042
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 515
Punktów :   10 
Postać: Ethan Bennington
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Zielarstwa
Czystość krwi: 75%
W związku z : Draco Malfoy

Re: Błonia Hogwartu

-Nie becz, głupku-pogłaskał go po włosach i pocałował w czoło.
-Ej. Jak masz na nazwisko, hm? Malfoy nie powinien się mazać. No kochaaanie. Uspokój się. Masz czego beczeć-prychnął.
-Jak myślisz? On... Płacze z twojego powodu? Raczej nie. Więc i ty się ogarnij.


"Najprościej rzecz ujmując, oznajmiłeś, że nawet zawodowej nierządnicy szanujący się mężczyzna nie powinien nazywać kurwą, bo to niskie i odrażające. Zaś używanie określenia: "kurwa" w stosunku do kobiety, której się nigdy nie chędożyło i nigdy się jej za to nie dawało pieniędzy, jest gówniarskie i absolutnie karygodne"-A. Sapkowski "Ostatnie życzenie"

Offline

 

#163 2013-08-15 21:28:34

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

*Czeka aż nowy go zauważy, nowy dla Fileasza*

Offline

 

#164 2013-08-15 21:34:08

 Draco Malfoy <3

Wszechmogący Władca Forum  Nauczyciel Eliksirów w Hogwarcie

36672885
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 813
Punktów :   14 
Postać: Draco Abraxas Malfoy
Zawód/ Dom ucznia: Nauczyciel Eliksirów (Hogwart)
Czystość krwi: Czysta
Popiera: Siebie, innych ma gdzieś :P
W związku z : Ethan Bennington

Re: Błonia Hogwartu

* Wziął głęboki oddech. Ethan miał rację. Nie może się mazać jak jakaś Puchonka! Musi wziąć się w garść. Westchnął i magią doprowadził się do porządku.
- Masz rację... - mruknął i pocałował delikatnie Ethana, przymykając oczy.
Gdy po chwili je otworzył, dojrzał siedzącą za Ethanem małą istotkę, bardzo do turkusowowłosego podobną. Przestał całować Benningtona, ale wciąż trzymał usta zaraz przy jego wargach.
- Ym.. Ethan.. Kto to jest? - wymruczał, pocierając przy mówieniu swoimi ustami o usta Ethanka. *


Heroizm nie czyni z nas bohaterów. Uratowanie damy serca, czy zabicie pająka, którego boi się małe dziecko, także nie. Bohaterem jest się wtedy, gdy jest się w stanie całkowicie poświęcić się dla innych, nawet jeśli coś się przez to straci. Nie jestem bohaterem. I nigdy nie będę. I wiecie co?... I nie przeszkadza mi to. Jestem egoistą i jestem z tego dumna. Ale... Kto jeszcze w tych czasach jest w stanie być bohaterem? W tych, tak egoistycznych i materialistycznych, czasach? Rozejrzyj się po szarym tłumie. Czy znajdziesz tu bohatera?...

Offline

 

#165 2013-08-15 21:35:21

 Fileasz Bennington

Uczeń Gryffindoru

Zarejestrowany: 2013-08-13
Posty: 16
Punktów :   
Zawód/ Dom ucznia: Gryffindor
Czystość krwi: 75%

Re: Błonia Hogwartu

Jestem jego bratem*uśmiechnął się*

Offline

 
REAKTYWACJA FORUM! REJESTROWAĆ SIĘ I PISAĆ!! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panorama.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl www.ana-with-me.pun.pl www.uwb7prawo.pun.pl www.v-grzenda.pun.pl